Po čtyřech

Česká republika

Já jsem Ignác a narodil jsem se na ulici. Ze svého psího dětství nemám moc hezké vzpomínky a dlouho jsem si myslel, že tak to i zůstane.

Když mi byl ale rok a půl, tak si mě adoptovala Veronika a všechno se změnilo. Najednou jsem měl domov, teplý pelíšek a spoustu lásky, kterou jsem do té doby neznal.

Začali jsme si užívat života a hodně výletovat. Nejprve jsme spolu přešli Šumavu z jednoho konce na druhý a pak mě panička vzala na podzim roku 2019 k moři! Projeli jsme Francii, Španělsko a Portugalsko a já z toho byl úplně u vytržení.

Tehdy jsem se rozhodl, že nechci žádnou z těchto vzpomínek zapomenout a začal jsem si vytvářet svůj vlastní cestovatelský deník. V průběhu času jsem ale potkával nové kamarády a bylo mi líto, že oni takový deníček nemají.

Tak jsem vyhledal odbornou pomoc, deníček oblékl do nového reprezentativního kabátu a rozhodl se ho vyslat do světa. Nyní bych si moc přál, aby i Tobě páníčci jeden pořídili na Vaše společné zážitky.

A co Tě v deníčku čeká?

7 cestovatelských tipů

V první části jsem pro Tebe sepsal cestovatelské tipy založené na mých vlastních zkušenostech. Přidal jsem pár příběhů, ať víš, co Tě může při všech dobrodružstvích potkat.

Mapa ČR

Dále je v deníku slepá mapa ČR, ve které jsou vyznačené jednotlivé okresy. To je samozřejmě motivace pro Tebe je všechny projet a v deníčku vybarvit.

Interaktivní část pro Tvé vzpomínky

A to nejdůležitější na konec! 170 stránek jen pro Tvé zážitky a vzpomínky. Zde si můžeš zapisovat, lepit fotky, jízdenky, pohledy nebo malovat. Kreativitě se meze nekladou!

Po čtyřech

Cena cestovatelského deníku: 395 Kč.

Tento cestovatelský deník jsem tvořil s láskou pro všechny své psí kamarády.

Na svých příbězích ukazuji, že i s pejsky lze cestovat a může to být velká zábava.

Namítneš, že jak se kterými pejsky? Já jsem typický útulkáč. Panička to se mnou nemá jednoduché a přesto si společné výlety moc užíváme. Je pro nás přirozené objevovat a očmuchávat (a také značkovat, ale pššt) a přesně pro zaznamenání těchto zážitků jsem deníček vytvořil.

Mám velké plány díky kterým chci podpořit ostatní pejsky, kteří se ocitli ve stejné situaci jako já a potřebují se začlenit do lidské smečky a tento deníček je první krokem, jak se k nim dostat blíž.

Taky se svými páníčky výletuješ? Tak šup, deníček už na Tebe čeká!

To není vše!

Abych Ti do začátku pomohl s kreativním tvořením, pošlu Ti s deníčkem ZDARMA sadu 10 nálepek, kterými si můžeš označit, jaký byl tvůj výlet:

  • den blbec
  • 100 km pěšky
  • dovolená bez deště
  • mistr cestování nalehko
  • mistr těžkého batohu
  • nejlepší zážitek
  • nezapomenutelné místo
  • zenový den
  • suchá dovolená
  • den plný dobrodružství

Tak už neváhej a vydej se na cesty se mnou!

Miluju cestování a u nás v České republice je toho tolik k vidění a očmuchání.

Popros páníčky o deníček a vydej se s nimi na cesty! Uvidíš, jaká to bude zábava!

Lidé si vše fotí a zapisují, tak proč nemůžeš i Ty! I Ty si zasloužíš krásné vzpomínky! Packu na to 🙂

Recenze

Je to zábavnou formou psaná knížečka, která mě jak upozornila na důležité aspekty cestovaní s pejskem, tak pobavila a inspirovala k akci. Při každém zápisu cesty do deníčku, už se těšíme na další.
Martina
pejsek Ashka
Knížka a deníček je výborný nápad na cestování pejska s jeho pánem! Nám se bude určitě hodit při každém výletě! Doporučuji všem cestovatelům!
Eva
pejsek Jack
Ignác a Veronika v tomto deníku dělají cestování se svým čtyřnohým přítelem zábavou. Sdílejí skvělé tipy, které cestovatelům připomínají malé a velké věci, které jsou pro naše pejsky na cestách důležité. Čtení příběhů psaných pohledem Ignáce dává čtenáři pocit, že může svému pejskovi opravdu porozumět. Stránky v druhé části deníku, které jsou určeny pro uchování našich vzpomínek, jsou praktické a snadno použitelné. Můj malý pes a já se nemůžeme dočkat, až se vrátíme na cestu s "Po Ctyrech"!
Tasci
pejsek Tonda
Moc děkuji za skvělý nápad na cestovatelský deníček! Je psaný zábavnou formou a zaručeně se bude líbit každému čtyřnohému turistovi i jeho páníčkovi.
Veronika
pejsek Claenic